Keramika
Pavla Chapčáková
Objednávky a kontakty

Máte-li zájem můžete nás kontaktovat na této adrese:

Chapčáková Pavla
J.Vrchlického 10/1482
Havířov - Podlesí
736 01

nebo na těchto telefonních číslech:
00420 - 555 444 039
00420 - 606 893 730

nebo samozřejmě e-mailem - chapcakova@centrum.cz

Zboží si můžete objednat telefonicky, emailem nebo pomocí formuláře.


Nákupní řád
 
DODACÍ PODMÍNKY

Zboží se zasílá Českou poštou


Doporučuji se předem informovat na dostupnost zboží, většina výrobků je pouze na objednávku a v tomto případě vzhledem k nutnosti dodržet technologický postup je dodací lhůta cca 5 týdnů. V případě, že máme zboží skladem je zboží odesláno během 5 pracovních dnů. Za vyřízení objednávky bude účtováno poštovné a balné při platbě dobírkou 220,- Kč, při platbě převodem na účet (předem) 170,- Kč. Při objednávce výrobků v hodnotě nad 5 000 Kč nebude poštovné a balné účtované.

Nejsme plátci DPH. Zboží zůstává do úplného zaplacení majetkem prodávajícího.

Na výrobky je uplatňována záruka po dobu 24 měsíců ode dne zakoupení výrobku.

 
REKLAMAČNÍ ŘÁD

Výrobek lze reklamovat:

  • na e-mailové adrese provozovatele :  chapcakova@centrum.cz
  • poštou na adrese provozovatele : Pavla Chapčáková, J.Vrchlického 10/1482 736 01 Havířov - Podlesí

Řešení reklamací

dle obchodního nebo občanského zákoníku, v případě zaslání na dobírku je nutné doručenou zásilku ihned po převzetí zkontrolovat a případné škody okamžitě ( do 24 hodin od převzetí) řešit s dopravcem, poté s dodavatelem.

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Storno objednávky ze strany kupujícího- kupující má právo vrátit zboží do 14 dnů ode dne převzetí zboží bez udání důvodů. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek užívání nebo opotřebování v původním obalu a s kompletním obsahem poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání).Neposílejte prosím zboží zpět na dobírku. Po obdržení vráceného zboží a uznání odstoupení od smlouvy bude zákazníkovi v zákonné lhůtě vrácena zpět částka odpovídající hodnotě zboží. V takovém případě zákazník nemá nárok na vrácení poštovného a balného.

Storno objednávky ze strany prodávajícího - prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu.

 

© Copyright Keramika Chapčáková